נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
header

עיצוב ארונות אמבטיה

ארונות מעוצבים לחידוש האמבטיה

אמנם מדובר בארון שבא במטרה לאחסן מוצרים, אבל עיצוב ארונות אמבטיה אינו דבר מיותר. הדבר תופס משמעות במראה של כל חדר רחצה. ככל שמשקיעים יותר במראה של הארונות, מרויחים חדר הרבה יותר נעים ומוצלח. 

עיצוב ארונות אמבטיה - אמבין

ארונות אמבטיה מעוצבים אמורים לשמש אותנו כדי שנאחסן בתוכם את המוצרים שלנו. כל אביזרי אמבטיה וכל המוצרים שיבואו לנו לשימוש יונחו בתוך ארונות אמבטיה לנוחות מרבית. לכן חשוב להקפיד כל עיצוב ארונות אמבטיה היה עשוי כהלכה גם מבפנים וגם מבחוץ. מבפנים - מבחינת החלוקה הנכונה לתאים ומדפים, על פי הצרכים האישיים והמצרכים שיאוחסנו שם, ומבחוץ - מבחינת עיצוב ארונות אמבטיה שיהיה יפה ונעים לעין.

שפע של דוגמאות

חברת אמבין מציעה שפע של דוגמאות של ארונות אמבטיה, כולם באיכות מעולה. אנו מבינים כי כל לקוח אוהב את האמבטיה שלו, ורוצה לראות אותה כמו שהוא חלם. יש אנשים שמעדיפים ארונות גדולים ורחבים שממלאים את כל חלל החדר, ויש שיעדיפו ארונות קטנים שיצטנעו בפינה. יש אנשים שרוצים ארונות בולטים, בעלי צבע מרשים ונועז, ויש שיבחרו ארונות בגוון עדין שישתלבו בשקט עם הנוף. הדבר גם תלוי בגודל החדר, בחלל המיועד, ובתנאים הפיזיים שיש שם.

חדר האמבטיה שלנו, כמו כל חדר אחר, יכול לעבור מעת לעת, לפי הרצון שלנו, תהליך של עיצוב פנים. התהליך יכול להיות מקיף ולכלול, למשל, גם את החלפת הקרמיקה באמבטיה והוא יכול להיות נקודתי, של החלפת פריט כזה או אחר בחדר האמבטיה שלנו. אחד מהרהיטים שניתן למצוא כמעט בכל חדר אמבטיה הוא ארון אמבטיה המשמש אותנו למגוון המשימות הנדרשות במהלך היום- צחצוח שיניים, גילוח, איפור, רחיצת ידיים ועוד. כחלק מהמגמה הגוברת של העשרת סגנונות עיצוב הפנים לבית, ניתן למצוא גם בתי עסק, המומחים בתחום של עיצוב ארונות אמבטיה בסגנונות שונים ולקהלי יעד מגוונים.

סגנונות עיצוב ארונות אמבטיה

ארון האמבטיה לא חייב להיות מסיבי בגודלו או מעוצב בסגנון פסיכדלי, כדי למשוך את תשומת הלב ולתרום למראהו של חדר האמבטיה- עיצוב ארונות האמבטיה, למשל, יכול להיעשות סביב הסגנון המודרני, כלומר- תוך שימוש בקווים ישרים וללא תוספות כלשהן. ארון האמבטיה יכול להיות מעוצב בצבע לבן, הצבע המסורתי של חדרי האמבטיה, או סביב צבע אחר או מספר צבעים בו זמנית. עיצובו של הארון לא מתמקד רק במאפייני הארון עצמו, אלא גם ביחסיות שלו לעיצוב חדר האמבטיה כולו- ייתכן, כי תרצו שארון האמבטיה יהיה חלק מהעיצוב הכולל וייתכן, כי תרצו שהארון יהיה אטרקציה בפני עצמה, שתבדל את עצמה משאר החדר.

חומר​י הארונות

על מנת שעיצוב הארונות יגדיל את ערכו, הוא לא רק צריך להיות יפה לעין ביום רכישתו, אלא לשמור על המראה הזה לאורך זמן. במילים אחרות, עיצוב ארונות אמבטיה מתמקד בייצורם של ארונות האמבטיה מחומרים, השומרים על המראה שלהם בתנאים המיוחדים של חדר האמבטיה (רטיבות ולחות לרוב). זו הסיבה, למשל, שעיצוב ארונות אמבטיה על סמך עץ הוא פחות מומלץ. אם, למרות זאת, חשקה נפשכם במראה החם של העץ, תוכלו להכניס לחדר האמבטיה ארון העשוי מחומרים דמויי עץ. עיצוב האמבטיה מורכב גם מהפריטים הקטנים, כלומר- הפרזול. יש לשים לב שהחומר ממנו מיוצרות ידיות הארון הוא חומר שישמור על תכונותיו לאורך זמן בחדר האמבטיה.

מהי חברת אמבין?

חברת אמבין ארונות אמבטיה היא בעלת נסיון רב וותק בכל מה שקשור אל עיצוב ארונות. צריך להכנס לאתר כדי להבין באיזה סדר גודל של ארונות מדובר, וברמת העיצוב והגימור של כולם. אנחנו עושים שימוש בחומר מיוחד שנקרא HPL, החומר הזה חזק ומתאים מאד לארונות אמבטיה היות והוא עמיד וחזק גם בפני רטיבות. כך מבטיחים הארונות לא יקבלו עובש, לא יתנפחו בגלל רטיבות, לא יתפוררו ולא ירקבו עם הזמן.

אתם מוזמנים לגלות עולם של ארונות מעוצבים של חברת אמבין כאן ועכשיו!