נגישות
 • ניווט בעזרת מקלדת
 • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
 • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
 • פונט נגיש
 • AAA
 • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)

ארונות שירות

ארון שירות מבית אמבין

כולנו מכירים את הקושי בפתרונות אחסון בחדר האמבטיה, נכון? חדר האמבטיה דורש מאיתנו אחסון ציוד רב, חלקו נמצא בשימוש יומיומי וחלקו בשימוש בתדירות נמוכה יותר, זה לא משנה את העובדה שמדובר בציוד רב; מגבות, כלי רחצה, כלי ניקוי בחלק מהמקרים, תרופות, מוצרי היגיינה וקוסמטיקה, ועוד. חברת אמבין, המתמחה בייצור ושיווק ארונות אמבטיה, מציעה לכם לרכוש ארונות שרות איכותיים כפתרון מושלם לאחסון בחדר האמבטיה.

 • ארון שירות מרסי
 • ארון שירות מיורקה
 • ארון שירות סילבר
 • ארון שירות ורסאי
 • ארון שירות דיימונד

ארונות שרות ​לאחסון אופטימאלי

היתרון העצום של ארונות שירות על פני ארונות אחרים הוא בגודלו וצורתו. מדובר בארון המעוצב באופן אנכי, כך שהוא מוצב על הקיר ולא תופס הרבה מקום. מה ניתן לאחסן בו? כל מה שתרצו: מגבות, כלי ניקוי, כלי רחצה, שפע המדפים בו נוחים ומאפשרים אחסון מושלם. אל תשכחו להניח את התרופות הכי גבוה, ואולי גם את כלי האיפור..

חשוב לבחון היטב היכן בחלל החדר תציבו ארון שירות חדש שרכשתם, על מנת לוודא שהציוד בו נגיש / לא נגיש לבחירתכם, חשוב גם לוודא שיש מספיק מקום פנוי לפתוח את דלת הארון לצד שתבחרו.

גם אם יש לכם מקום פנוי על השיש, אנשים רבים מעדיפים להציב בתוך ארונות שירות דברים כגון מברשת שיניים ומשחה, כלי גילוח, מסרק, על מנת לשמור על מראה נקי ואסתטי של חדר האמבטיה. אם גם אתם מבין אלו, חשוב שתתכננו הצבה של ארון שרות במיקום נוח ונגיש בסמוך לכיור במידה ואין לכם בעיה שכלים אלו יהיו על השיש שבכיור, תשמחו על המקום הפנוי שיש לכם לאחסון נוסף בארון.

איזה ארון שרות לבחור?

מזל טוב, גם אם טרם רכשתם ארון אלא רק החלטתם לרכוש – אנחנו מתרגשים בשבילכם! כעת יש לכם מספר משימות לבצע, על מנת לוודא שהרכישה תהיה תואמת במאה אחוז את הכוונות שלכם. תנו לנו ללוות אתכם במקצועיות ובאדיבות.

 • ראשית, חשוב שתמדדו את שטח חדר האמבטיה ואת האיזור בו אתם מעוניינים להציב את הארון. שימו לב לבדוק מה מקסימום השטח הפנוי לאורך ולרוחב, כולל שטח פנוי לפתיחת הדלת – מימין ומשמאל (אם יש לכם מגבלה באחד הצדדים עבור פתיחת הדלת, רישמו זאת על מנת שתזכרו את הפרט החשוב הזה כשתרכשו את הארון החדש).
 • שנית, חשוב שתסכימו על הצבע, הסגנון, העיצוב, או לפחות על כיוון כלשהו – על מנת לחסוך לעצמכם זמן יקר כשתבואו לרכוש את הארון בפועל. בא לכם צבע נועז שישבור את הסולידיות הקיימת? בא לכם לשמור על ליין פשוט וצנוע? אצלנו הכל מתאפשר, רק בואו מוכנים.
 • שלישית, שימו לב היכן אתם ממקמים את הארון ביחד לרטיבות ומים מהמקלחת / האמבטיה. אמנם החומרים מהם עשויים ארונות השירות שלנו עמידים בפני מים, אך אנו ממליצים בכל מקרה לנסות לצמצם מגע של מים עם הארונות, ועל ידי כך להאריך את תוחלת החיים שלהם.

ארון שירות כמוצר​ נלווה לחדר האמבטיה

בבואכם לרכוש את ארון השירות שלכם, אנו מציעים לכם מוצרים נלווים נוספים כגון אביזרי אמבטיה מעוצבים, באותו הליין של הארון, מבחינה עיצובית. מוצרים כגון מראה, מתלה ומדף יכולים לעשות פלאים להרגשה הכללית בחדר האמבטיה ולתרום לאחידות ביחד עם ארון השירות החדש. המוצרים הנלווים  שאנו מציעים אינם יקרים כלל ויכולים לעזור לכל חדר אמבטיה להפוך לחדר ייחודי בעל אמירה קלאסית, מודרנית ועוד. כל ארון שירות יכול לכלול מדפים ומגירות, דלתות וידיות, אנו מזמינים אתכם להיכנס לגלריה שלנו באתר או לאחד הסניפים שלנו ברחבי הארץ, וליהנות מהשירות הייחודי והמקצועי של אמבין, המובילה בארונות אמבטיה ובעיצוב חדר אמבטיה בישראל.

אמבין – הופכים את חדר​ האמבטיה לחוויה

חברת אמבין מתמחה למעלה משלושים שנה בייצור ושיווק מוצרים לחדר האמבטיה, לרבות ארונות אמבטיה תלויים ומעוצבים, ארונות שרות ומוצרים נלווים נוספים. זה הבייבי שלנו ואנו שמחים לשרת אתכם ולסייע לכם בכל דרך אפשרית, להפוך את חדר האמבטיה שלכם לחוויה, למקום ממנו לא תרצו לצאת ואליו תרצו לשוב. גם אתם מרגישים שאינם משקיעים תשומת לב יתרה בחדר האמבטיה שלכם? אנחנו בטוחים שאם כך אתם מרגישים, הרי שמן הראוי לתקן זאת. צוות המומחים שלנו אשר פרוש בכל רחבי הארץ, במוקדי החנויות הרבות, בעל ניסיון רציני ומקצועי, ויידע לכוון אתכם לשאול את השאלות הנכונות ולמצוא את התשובות הטובות לכם.