כיור

כיור

בואו להכיר מקרוב את שלל המוצרים!

משפצים את חדר האמבטיה? קונים אמבטיה חדשה? זה הזמן לכיור חדש. שלל אפשריות מוצעים לפניכם בהתאמה ועיצוב אישיים.

סוג הכיור ועיצובו משפיע על עיצובו הכללי של החדר ומשתלב בהתאם אליו. לכן, השקיעו מחשבה לנושא עיצוב. עד כמה יהיה עגלגל, מה הרוחב והאורך, העומק. כמו כן, חשוב לבחור בחוכמה וכמה שיותר נוח בצורה ההולמת את העיצוב. כחלק מהעיצוב, ישנם אשר החלק החיצוני שלהם נראה לעין ואחרים מוטבעים בתוך משטח או ארון שירות.

מבחר כיורים לחדרי אמבטיה

חדר הרחצה מהווה עבורנו את חדר המנוחה והניקיון. חדרי האמבטיה צריכים להכיל כיורים שיהיו תואמים הן מבחינת העיצוב, הנוחות והפונקציונאליות הנדרשת. לכן, כיום מיוצרים שלל דגמים ואיכויות בגוונים שונים. בחרו מה אתם אוהבים מתוך המלאי הגדול, כיורים תלויים או עומדים על רגל אחת, בצבע כחול, לבן, או ירוק, גדולים או קטנים. אל תזלזלו, כיום, כיורים מהווים חלק בלתי נפרד מחדר האמבטיה ויוצרים אפקטים שונים המשתלבים עם העיצוב הכללי.

ההנאה מכיורי הבית טמונים בהשקעה בנוחות ועיצוב

מה שתמיד כולם יודעים, וכמובן גם נכון, הוא שאיכות הכיורים בבית חיונית מאד לתפקוד האמבטיה ובמקומות נוספים בבית. עם זאת, חשוב לשים דגש רב על המראה, האסתטיקה ונוחות השימוש בו. מראה אסתטי יאפשר מראה כללי יפה, כך שלא תצטרכו לנקות בתדירות גבוהה. עניין נוסף וחשוב הוא, החיבור למשטח שאליו מחובר הכיור חשוב בכך שהוא מקנה יותר או פחות מראה כללי אחיד. במקרה של מראה אחיד בין הכיורים למשטח העבודה, הרבה יותר קל לנקות את המשטח.

איך מחליטים באיזה כיור לבחור?

אתם שוטפים הרבה אביזרים או לחילופין משתמשים הרבה בכיור האמבטיה, כדאי מאד לקנות אחד גדול מספיק או משולש, כזה שיוכל להכיל את כמות הכלים ואף לעבור עליהם עם שטיפה ראשונית. ברשותנו סוגים רבים של כיורים מחומרים כמו נירוסטה, שלא יקר ולא עושה רעש. עם זאת, הוא לא ממש עמיד בפני שריטות ועלול להינזק. לעומתם, אחד העשוי מחומר סינטטי הוא עמיד, יפה וקל לניקוי. פריט זה, יכול להשתלב באופן מושלם עם משטח העבודה כיוון שהם יכולים להיות עשויים מאותו החומר שלו. זו דוגמא למראה אסתטי, איכותי ונוח לשימוש. עניין נוסף וחשוב הוא התאמת לסוגי הברז והחיבור אליו, מבחינת הגודל, העיצוב ונוחות זרימת המים אליו.

  • נוחות בשטיפה: חשוב מאד לבדוק כיצד מתקינים אותו. החיבור של הכיור לשיש או לכל משטח אחר יכול להקל או להקשות מאד על אופן הניקוי לאחר השימוש. כיור, אשר שפתו מונחת מעל השיש, יהיה אומנם זול יותר, אך לנקות אותו זה תהליך מורכב יותר.
  • איך יראה הכיור שלכם: הוא פריט יחיד בחדר האמבטיה אך הכרחי ונחוץ באמבטיה. יותר ויותר אנשים יוצרים לו פינה יפה עבורו. מסיבה זו, המראה של הכיור חיוני ויש צורך להשקיע מחשבה בבחירה מבחינת האיכות והעיצוב.

אמבין לכל בית

אנו באמבין ארונות אמבטיה מאמינים כי חדר האמבטיה הוא אחד החדרים החשובים בכל בית. עיצוב האמבטיה כולל כמובן גם את הכיור בחדר וחיוני לשימוש רב. אנו מייצרים את המוצרים האיכותיים ביותר התואמים לכל מטבח. הצטרפו לשנים של ניסיון ושירות נפלא

טופס הזמנה

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

סל הקניות שלך ריק כרגע.

חזור לחנות