שילובים באמבטיה

שילובים באמבטיה

המראה המעוצב והמוקפד של חדר האמבטיה מתקבל לא רק בזכות הפריטים והאבזרים שמשתמשים בהם לעיצוב, אלא גם בזכות השילוב הנכון ביניהם. התכונות השונות והמרתקות של אריחי קרמיקה יכולות להיות השלמה הנכונה לארונות אמבטיה מחומרים ובצבעים שונים. השימוש בהם חייב להיות הרמוני כדי לא ליצור ניגוד שלא ייצור אווירה נעימה בחדר שהוא הספא הביתי, ולכן כדאי לדעת מה עומד לרשותכם כדי לבחור בו.

אילו ארונות יש?

ארונות אמבטיה טובים באמת מיוצרים מחומרים סינתטיים חזקים שמחזיקים מעמד ועמידים בפני לחות, אבל גם אפשר להציע אותן במגוון צבעים ודגמים. במקרה הזה, ארונות שמיוצרים מחומר HPL מוצעים לכם בשלל צבעים לצד הצבעים הסולידיים. כך אפשר להתאים אותם לאריחים שמותאמים להם ברמת האיפוק או אריחים צבעוניים שמאירים את חדר האמבטיה עוד יותר. מלבד הצבעים יש להתאים את הארונות גם לגודל החדר ולהחליט האם לתלות את הארון או להניח אותו על הרצפה, האם לנצל מרווח צר לארון אחסון לגובה, האם להניח כיור על ארונית מגירות או להשקיע בתוכה והיכן אפשר להרוויח שטחי אחסון בחדר קטן ממדים?

ארונות לכל סגנון

ארונות האמבטיה מתחלקים לסוגים שונים והם נבחרים לפי מידה כדי לנצל כל חלל שיש לכם בתבונה. זה יכול להיות ארון שמנצל פינה צדדית כלשהי כדי לאחסן פריטים וזה יכול להיות חדר אמבטיה נדיב ממדים שיכולים להכניס לתוכו כמה ארונות. במקרה כזה מומלץ לגוון גם בסוגי הארונות ולנצל את התחכום והמראה המלוטש שיש בשידות המשתלבות בכיור. אפשר בקלות להשרות על החדר אווירה צעירה ותוססת אם בוחרים בארון צבעוני ומבריק שישתלב יפה גם באריחי קרמיקה כאלה. הכלים הסניטריים יכולים גם הם להיות נועזים בצבעם ולאו דווקא קונבנציונליים. כמובן שלמראה כזה אפשר ורצוי להתאים אריחים שגם בהם יש היום מגוון גדול. תוכלו לקבל השראה אם תחברו תמונות של ארונות עם תמונת אריח ותתרשמו מהמראה שלהם יחד.

אילו סוגי קרמיקה יש?

סוגי הקרמיקה הפופולריים בישראל נעים לפי סוגים ומחירים, ובעיקר עמידותם ונוחות התחזוקה שלהם. גרניט פורצלן הוא אריח עמיד מאוד למים שאינו מצופה בזיגוג ולכן אינו מחליק. הוא יפה מאוד עם כל ארון שיהלום את הצבעים הטבעיים שלו וכדאי לא להניח עליו ארון כבד משום שהוא פגיע יחסית למשקלים. הבלטות הרגילות שאנחנו מכירים הן טרצו, שמתאימים לכל חדר והם עמידים בפני כובד ומכות. אלא שהיום לא נהוג להשתמש באריחים פשוטים למראה אלה כך שאם תבחרו בהם בגלל תקציב נמוך מומלץ לבחור במשיכת תשומת הלב לארונות מרשימים וצבעוניים יותר שיסיטו את המיקוד אליהם. אפשר כמובן להשתמש בשיש מסוגים שונים כמו אבן קיסר או שיש גרניט שיש לו גוונים רבים. אפשרות נוספת היא שימוש בבטון מלוטש במרקמים מתוחכמים ונוחים למראה אורבני ומתוחכם.

שילובים ביניהם באמבטיה

השילובים היפים ביותר בין ארונות אמבטיה לאריחים שונים קורים לא רק בגלל הצבעים אלא בעיקר בגלל המרקמים והמשחקים של האור כשבוחרים בארונות בגימור מבריק או מט, לעומת אריחי קרמיה מהסוג המבריק, למשל. אפשר להשיג מראה של חדר עשוי שיש אם רק בוחרים באריחים ובארונות שיש להם צבעים וברק, וכך גם החומרים הכי זמינים לכם תקציבית ייתנו לחדר שלכם מראה יוקרתי ומלכותי. ספא ביתי נראה בדיוק כך, בזכות השילובים המיוחדים שלוקחים את היתרונות הכי גדולים של כל חומר. מי שמחפש חדר אלגנטי ייהנה דווקא מארונות שירות בגימור מט ובצבעים סולידיים, ויתאים להם אריחי קרמיקה בעלי אותו אימפקט. המרקם העמום יותר והחומר החזק ייראו סולידיים ומאופקים בזכות החיבור ביניהם.

טופס הזמנה

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

סל הקניות שלך ריק כרגע.

חזור לחנות