מעצבת פנים

מעצבת פנים

חדר האמבטיה הוא הפינוק שלנו לאחר יום עבודה גדוש במשימות ואתגרים ובו אנו שוטפים את גופינו מתלאות היום ולרגע נחים ונותנים למים לזרום על גופינו. אולם, מה שווה הרגיעה הזאת אם חלל האמבטיה אינו מעוצב בצורה מרגיעה ומאפשר לנו נוחות בלתי מתפשרת בעת הרחצה? ולכן השקעה בעיצוב חדר האמבטיה היא קריטית ותאפשר לנו ליהנות מחוויה שונה, כזאת שלא נרצה לצאת מחדש הרחצה, אבל זה כבר סיפור אחר.

בעלי בתים רבים הולכים לאיבוד בעצת עיצוב חדר האמבטיה בשל ההיצע הרב של האופציות הקיימות בשוק, בין אם מדובר על כלים סניטרים מגוונים, חיפויים לקיר, מגוון סוגי אמבטיות ומקלחונים, מוטות פינוק, פרטי נוי והרשימה עוד ארוכה. לכן, רבים נעזרים בשירותה של מעצבת פנים המתמחה בעיצוב דירות.

האלמנטים המרכזיים שעליהם יש לתת את הדעת העת עיצוב חדר האמבטיה

בחירה נכונה של כלים סניטרים – לכלים סניטרים יש השפעה רבה על החלל ובאפשרותם להפוך כל חלל משמים ליוקרתי ומזמין. בתהליך עיצוב בית וחדר האמבטיה יהיה עליכם לבחור כיורים מיוחדים ומודרניים, שירותים עם ניגרה נסתרת מודרנית וכו'. חשוב ללכת על קו עיצובי אחד כדי לאפשר לחלל לשדר נראות מסוימת ובכלל שהכלים הסניטרים ישתלבו בסינרגיה מושלמת עם יתר האלמנטים בחלל לקבלת נראות אחידה ויפה.

חיפוי קיר – יש לא מעט סוגי חיפוי קיר לאמבטיה, וניתן לומר כי הוא הכרחי, כיוון שהוא מגן על הקיר מפני חדירת נוזלים ולחות. החיפויים הנפוצים הם קרמיקה וגרנית פורצלן המגיעים במגוון רב של דקורציות וצבעים מיוחדים, כך שתוכלו לבחור בין גוון אחר אחיד לאורך כל הקיר או פשוט לשבור את המראה האחיד עם בצע דומיננטי יפה כמו – פס של קרמיקה בגוון מסוים, שילוב פסיפס וכו'.

ריצוף – הריצוף הוא אלמנט מרכזי בחלל ולו השפעה על הנראות שלו. תוכלו לבחור סוגים שונים של ארחים במני צבעים מיוחדים שישתלבו בצורה מעניינת בחלל. כמו כן, תוכלו לבחור עיצובים שונים ודקורציות שיעטרו את הרצפה כדוגמת אריחים בעיצובים אותנטיים או בהשראת יוון.

מקלחון או אמבטיה – רבים מתלבטים בין אמבטיה למקלחון ובצדק, הרי יש הבדל מהותי בניהם כאשר לכל אחד יש יתרונות וחסרונות. במקרה זה מומלץ לבחור על פי גודל החלל, כך שאם מדובר על חלל חדר רחצה גדול במיוחד אמבטיה תשתלב נהדר, בעוד בחללים קטנים כדוגמת יחידת הורים מקלחון יהיה פרקטי ונוח ויאפשר ניצול מיטבי של החלל לטובת הצבת אלמנטים נוספים.

שילוב אמבטיון – מדובר בקיר זכוכית נפתח המגן מפני יציאת המים מהאמבטיה בעת הרחצה, והוא זה שלמעשה מחליף את הוילון לטובת פריט דקורטיבי נוח יותר. כיום תוכלו למצוא מגוון סוגי אמבטיון אותם ניתן להרכיב בקלות רבה בחדר הרחצה על האמבטיה ופשוט לזרוק את הוילון שלדעת הרוב הוא אינו נוח כלל וכלל.

מוטות פינוק – מוטות הפינוק של היום הם ממש לא המוטות שהיו בעבר, אלה מאפשרות לנו ליהנות מטכנולוגיה מתקדמת הכוללת תאורת לד המותקנת בתוך מוטות הפינות לשדרוג חווית הרחיצה, מוטות רחבים במיוחד המתיזים מים באופנים שונים על פי בחירה, תפעול קל ונוח ועוד מיני יתרונות וסוגים שונים.

טופס הזמנה

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

סל הקניות שלך ריק כרגע.

חזור לחנות