משטח כיור

משטח כיור

משטח כיור מיוחד בחדר האמבטיה משרה על החדר אווירה מיוחדת ומפנקת, ויכול לספק שנים של הנאה ונוחות. עם זאת, יש להקפיד על איכות המשטח, מכיוון שמעורבים בו כמויות של מים בשימוש יומיומי ורציף, פוטנציאל לדליפות. בדרך כלל, כיורים לא מוחלפים בתדירות רבה, ולרוב הם נרכשים ומונחים פעם אחת לאורך כל חיי הדיור בבית הקיים, בין אם במהלך בניית הבית ובין אם במהלך השיפוץ.

אחד מהסודות הגדולים ביותר הוא בחירת החומר המושלם למשטחי הכיור שיהיה האיכותי, הטוב והיפה ביותר. תשומת לב לחומר ולעיצוב משטח הכיור נעשה הודות לשפע האפשרויות הזמינות כמעט בכל רמת מחיר, הנראות אטרקטיביות למדי. מכיוון שמשטחי הכיור בחדר האמבטיה לא מתמודדים עם אותן הבעיות והשימושים של משטחי הכיור במטבח (חשיפה לכלי זכוכית, סכינים ונוזלים מכתימים) ההחלטות של רוב הקונים מתמודדות בדרך כלל יותר עם סגנון המשטח ועלותו. למרבה המזל, ישנם מגוון של משטחים כמו שיש, אבן, חרס, זכוכית או נירוסטה, אשר מתאימים ומשלימים את מראה הכיור.

איך בוחרים את משטח הכיור המושלם?

משטחי הכיור של חדר אמבטיה לא רק תורמים לאסתטיקה הכללית, אלא הם חייבים גם להיות פונקציונליים, שמישים ולהחזיק לאורך זמן. בדרך כלל, משטח הכיור צריך להתאים הן בגודלו לחלל החדר והן בעיצובו לעיצוב הכללי. יכולים להיות משטחים בעלי רגל אחת, או שתי רגליים. לפעמים העיצוב יכול להיות ייחודי (כמו למשל במקרה בו המשטח הינו מסוג אחד והכיור מסוג שני, לכאורה ללא קשר ביניהם), או קונבנציונלי יותר (כמו במקרה בו משטח הכיור והכיור עשויים מקשה אחת).

חומרי משטחי הכיור הפופולאריים הם גרניט וקוורץ אשר היגרו מהשימוש במטבח לחדר האמבטיה, שם הם מספקים את אותה עמידות ועניין חזותי. כמו כן, משטחים מחומרים מוצקים אחרים עדיין פופולריים, ויכולים להיות אפשרות חסכונית, גם אם פחות ייחודית. לאחר בחירת המשטח יש לבחור כיור מתאים. ישנם כיורים מסוגים שונים כמו אמייל-על-פלדה אשר הינם עמידים במיוחד לכתמים, כיורי נירוסטה שהופכים פופולריים יותר ויותר לשימוש בחדרי אמבטיה ועוד. המטרה היא לעצב את חדר האמבטיה באופן הומוגני וליצור חלל אחיד ובעל מראה הרמוני ומפנק עד כמה שניתן.

שמירה על משטח הכיור לאורך זמן

החיפוש אחר משטח בכיור האולטימטיבי, יכול לחסוך שעות עבודה רבות לאחר מכן. הבעיה הגדולה של משטחי הכיור בחדרי האמבטיה היא כתמי המים והאבנית הנשארים עליהם. כאשר לא מתפשרים על איכות המשטח, והרכישה מתבצעת מחברה גדולה וידועה, בעיה זו יכולה להיות מינימאלית. עם זאת, גם כאשר איכות המשטח הינה הטובה ביותר, יש להיזהר ולהימנע מחומרי ניקיון חזקים מדי, מגירוד ושפשוף מקומי חזק מדי, אשר עלולים להרוס את מעטפת המשטח ולעמעם את הברק הייחודי. לפני כל ניקיון או נקיטת פעולה אשר נראית פולשנית ואגרסיבית, יש לבדוק היטב את תגובת החומר. פעמים רבות, מתקין משטח הכיור יוכל להדריך ולייעץ לגבי חומרים מותרים או אסורים, ובפעמים אחרות, קריאת ספרות על החומר תאפשר לנו לקבוע את סוג חומר הניקוי.

כל חוויות האמבט במקום אחד..

אמבין- מעצבים חוויות לאמבט יוכלו לתת את כל ההוראות הנדרשות על מנת לשמר את משטח הכיור למשך שנים רבות לשביעות רצון מלאה. מכיוון שהחומרים איתם עובדים אלבין הינם החומרים הטובים ביותר, אשר עמדו בסטנדרטים מחמירים של הרשויות השונות, יכולים אנשי החברה לערוב לאיכות המוצרים ולספק תעודת אחריות ארוכת שנים. מעבר לכך, גם לאחר התקנת המשטח בביתכם ולאחר תקופת שימוש בו, תוכלו תמיד להתייעץ, לשאול ולברר לגביו ביחס לכל נושא.

משטח כיור עומד – יופי משודרג!

משטח כיור הוא למעשה סוג של כיור, שונה מן הכיור הרגיל השמרני. אם עד עכשיו התרגלנו לראות כיור שמותקן לקיר ומחובר אליו, הרי שמעתה נגלה משטח כיור שהוא טרנד מיוחד של כיור חדשני.
כיור הוא מוצר שנמצא בכל חדר אמבטיה, ואי אפשר בלעדיו. היות וכך, משקיעים היום הרבה בעיצוב הכיור ובמראהו החיצוני. שכן מלבד תפקידו לספק לנו מים זורמים בשפע לצורכי נקיון ורחצה, הוא גם אמור להוסיף אוביקט עיצוב לחדר האמבטיה המיועד. משטח כיור הוא אלמנט נוסף שמצטרף אל עצובים חדשניים בחדר האמבטיה. באופן כזה בו הכיור לא מחובר לקיר אלא עומד על הרצפה.

משטח כיור ייחודי

כיור אמבטיה חדשני יכול לעמוד על רגל אחת או על מספר רגליים, את הצנרת של הכיור מסתירים בתוך הצנורות הללו וכך השטח נשאר נקי וחלל ריק ואסתטי במיוחד. כיום מעדיפים לעצב את הכיור בתוך משטח כיור שהוא נראה כעין קערה, כאשר הכיור 'יושב' מעל משטח, זה יוצר אפקט מרשים במיוחד. את המשטח אפשר לייצר מכל חומר שהוא, לפעמים הוא מעצם, יש משיש, ויש מאבן, או חרס ואפילו נמצא משטח כיור עשוי נירוסטה. את הבחירה של החומר עושים ברמה הכלכלית, וכמובן בהתאמה לאמבטיה כולה. צורת הכיור גם היא בלתי מוגבלת ואצלנו תוכלו למצוא סוגים שונים של משטח כיור – מעוגל, מרובע, אליפטי או מלבני. את הצבע של הכיור רצוי להתאים גם כן לצבע הכללי השולט באמבטיה, אם זה חום, שמנת, בז', שחור או מוקה ולפעמים בוחרים בשילוב של מספר צבעים תואמים.

ככל שמשקיעים יותר בבחירה מעוצבת של משטח כיור, מקבלים אמבטיה מעוצבת וחדשנית ברמה של אומנות ממש.
חברת אמבין תשמח לספק לכם מידע נוסף על משטח כיור, כאן באתר… בואו לבקר…

טופס הזמנה

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

סל הקניות שלך ריק כרגע.

חזור לחנות