צביעת חדרי אמבטיה

צביעת חדרי אמבטיה

בין אם נכנסתם לדירה חדשה ובין אם החלטתם לשדרג את המראה של הדירה הקיימת, יש פעולות שפשוט לא ניתן לוותר עליהן. צביעת הדירה היא פעולה בסיסית וראשונית בדרך לשיפור עיצוב הבית או הדירה אך יש רבים שנעצרים בצביעת הסלון או החדרים ולא מגיעים גם למקומות האחרים.

צביעת חדר אמבטיה היא אומנם פעולה מורכבת יותר מאשר צביעה של כל חדר אחר בבית אבל בעזרת החומרים המתאימים ובסיוע של אנשי המקצוע הנכונים תוכלו לסדר לעצמכם חדר אמבטיה מרהיב ולאורך הרבה זמן.

חשוב לומר, כי רק לאחר צביעת חדר האמבטיה אפשר להגיע לבחירת ארונות האמבטיה ומומלץ מאוד קודם לצבוע ורק לאחר מכן לבחור את הארונות הרצויים על ידכם. אם בעבר ארונות האמבטיה היו זהים אחד לשני הרי שהיום אפשר להתפרע עם הדמיון ומגוון הסגנונות רק עולה משנה לשנה. ארונות גדולים, ארונות קטנים, ארונות לאורך, ארונות לרוחב, ארונות בצבעים פשוטים כמו שחור ולבן, ארונות בצבעים צעקניים כמו צהוב וכתום וזו רק רשימה חלקית של הארונות שמוצעים לכם עבור חדר האמבטיה שלכם.

צביעת תקרה באמבטיה – אל תעשו חצי עבודה

צביעת האמבטיה נועדה כמובן לטובת מראה מדהים אבל גם כדי שהקירות יהיו חזקים ואיתנים מול הרטיבות והלחות שיש בכל חדר אמבטיה. בזמן שיש כאלו שיעצרו בקירות ויעשו חצי עבודה אנחנו ממליצים לכם לא לעצור באמצע ולצבוע כמובן גם את התקרה. צביעת תקרה באמבטיה היא לא שאלה של האם כדאי או לא, זו חייבת להיות צביעת המשך של הקירות אחרת כל העבודה שהשקעתם עלולה לרדת לטמיון. המים, האדים, החום והדוחק בחדר האמבטיה מצריכים מאיתנו לחשוב היטב על צביעת החדר, אל לנו להקל ראש ולבחור צבעים לא מתאימים, אחרת פשוט נצטרף לבצע את הצביעה שוב ולבזבז לא מעט כסף וכמובן הרבה מאוד זמן.

השילוב שבין צבע הקירות והתקרה לבין הארונות

כאשר אתם ניצבים בפתח חדר האמבטיה ומתלבטים באלו צבעים, עיצובים או סגנונות לבחור אתם צריכים לראות בראשכם את התוצאה הסופית והיא כמובן כוללת גם את צביעת הקירות והתקרה באמבטיה וגם הרכבת ארונות. צביעת חדרי אמבטיה היא רק השלב הראשון בדרך לחדר האמבטיה המושלם כאשר השלב השני הוא התקנת הארונות והמראות לפי טעמכם.

חשוב מאוד לבצע התאמה בין הצבע של הקירות והתקרה לבין הארונות למרות שגם אם על פניו הצבעים אינם תואמים אבל אתם מרגישים שזה השילוב המנצח עבורכם אתם בהחלט יכולים ללכת על זה ובגדול. בעולם העיצוב של ימינו אין נכון ולא נכון, הכל מותר והכל אפשרי והעיקר הוא שאתם מרגישים בנוח עם ההחלטות שלכם ועם העיצוב החדש שלכם. חדר האמבטיה הוא אומנם לא החדר השימושי ביותר במהלך שגרת היום שלנו אבל צביעת חדרי אמבטיה בשילוב הארונות המתאימים היא בגדר חובה בכל בית.

טופס הזמנה

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

סל הקניות שלך ריק כרגע.

חזור לחנות