נגישות
 • ניווט בעזרת מקלדת
 • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
 • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
 • פונט נגיש
 • AAA
 • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)

ארונות אמבטיה

נהדר לראות איך כל דבר מסתדר סוף סוף ומקבל את הכבוד שמגיע לו. טרנד הסידור המינימלי של הבית שהגיע אלינו בשנים האחרונות מיפאן הגיע גם אלינו ומי כמו הישראלים שאוהבים לצבור פיצ'פקעס ובעיקר תמרוקים וטואלטיקה מחפשים את המקום המתאים לאחסון נוח ואסתטי. מי שהחליט לאמץ את השיטה החמודה כל כך להכניס כל דבר לקופסאות יודע שאנחנו משאירים אצלנו רק מה שגורם לנו שמחה והנאה וכשהכל מסודר היטב בארונות נוחים, גדולים מספיק ומעוצבים בצורה התואמת ביותר את החלל הפנוי בחדר הרחצה, זה הופך כל שהייה שם למהנה מאוד. קבלו כמה רעיונות להתאמת ארונות אמבטיה לנוחות ולפונקציונליות מבלי להתפשר על היופי והשמחה.

 

 • דגמי 2020
  דגמי 2020
 • ארונות אמבטיה תלויים
  ארונות אמבטיה תלויים
 • ארונות שירות
  ארונות שירות
  ארונות שירות
 • ארונות בגימור מבריק
  ארונות בגימור מבריק
 • ארונות בגימור מט
  ארונות בגימור מט

חדר רחצה שיש בו מקום לכל דבר

בדרך כלל אנחנו מחפשים ארונות אמבטיה לפי המיקום שיש לנו בחדר האמבטיה ושוכחים לשאול את עצמנו מה חייב להיות שם ומה לא. השאלה הזאת חיונית להבנת עיצוב הארון, הגודל והמיקום שלו כדי להתאים אותו לצרכים האמיתיים שלנו. חדרי רחצה גדולים יאפשרו לנו, לדוגמה, לאחסן גם מגבות בחדר האמבטיה ואז נוכל לבחור ארונות גדולים עם דלת או בלעדיה, למי שאוהב לסדר ולא שוכח לעשות זאת. שיטת הסידור של מגבות מגולגלות היא שיטה אסתטית מאוד אבל מתאימה בעיקר למי שרוצה להציג אותן לראווה ובוחר לשם כך ארון מתאים עם דלת שקופה או אפילו בלעדיה. ארון שכולו מוקדש לחלוקים ולמגבות יכול להיות בכל צבע שאתם בוחרים המותאם לעיצוב הכללי של החדר ובהרמוניה אתו. אל תשכחו שהחומרים האלה צריכים להיות גם עמידים מפני לחות גם אם תאווררו טוב את החדר עצמו.

ארונות קטנים למקום מצומצם

ארונות קטנים מתאימים לחדר רחצה שבהם אין חלל פנוי רב ולכן מתפשרים מאוד על מה שאפשר להכניס אליו. אין צורך לוותר על מה שחשוב באמת ולכן כדאי לבחור ארון שיהיה חסכוני – צר וארוך – לניצול פינות שבדרך כלל לא יכולות לשמש לשום דבר אחר. בארון זה אפשר לנצל את שיטת האחסון בסלסלות על מנת לוודא שלכל תמרוק ומכל תכשיר יהיה מקום, אם כי ברור שאי אפשר להחזיק מלאי גדול. זה יכול להשתלב מצוין בטרנד של המינימליזם שרבים בוחרים בו לאחרונה. דרך נוספת לנצל היטב מקום פנוי בחלל מצומצם הוא להשתמש במדפים תלויים ושידות תלויות למעלה בגובה נוח לגישה כדי לאפשר מקום אחסון נוסף. מה שמוביל אותנו לפתרון המעולה של ארונות תלויים בכלל.

ארונות תלויים

ארונות ושידות תלויות מאפשרות לנו לממש כמה יתרונות בבת אחת: אנחנו לא נוגעים ברצפה ומשאירים אותה נוחה לניקיון במיוחד בחדר שבו צריך לנקות כל הזמן, ואנחנו מנצלים חללים על קירות ומתחת לכיור בצורה המיטבית ביותר. אפשר לתלות ארוניות בדגמים שונים בכל מיני פינות ומעל הראש בדיוק כמו שיש במטבח. אין סיבה לוותר על האפשרות הזאת כאשר אנחנו זקוקים לכמה שיותר מקום אחסון. במקרה הזה יש לקחת בחשבון שארונות התלויים בגובה מיועדים בדרך כלל למה שאנחנו צריכים בתדירות נמוכה, או לאחסון מלאי של פריטים שחשוב לנו להחזיק. יתרון נוסף הוא העובדה שזה לא מגביל את המקום ואפשר ללכת ולנוע בחופשיות בחדר עצמו. זה נוח מאוד לדעת שהכל בבית אבל אינו מפריע לכם.

שידת כיור והאפשרויות הבלתי מוגבלות לכיורים

שידות הכיור שמוצעות היום משתלבות מצוין גם בדגמים המתקדמים של כיורים שאפשר למצוא באולמות תצוגה רבים. יש כיורים שקועים וכיורים שמונחים על השידה, כיורים רחבים וגדולים וכיורים קטנים וקומפקטיים, כיורים ממתכות או מזכוכית מחוסמת, מחרסינה או קרמיקה ועוד שלל חומרים מתקדמים וחזקים. כולם מתאימים כיום להתקנה על או בתוך השידות משום שגם הארונות עצמם איכותיים ומעוצבים כך שתוכלו להגשים חלום של אסתטיקה אחרת לגמרי. המראה המודרני או הכפרי, הרומנטי או הקלאסי, כולם נגישים לכם ומאפשרים את העיצוב לפי הטעם שלכם. הצבעים המגוונים מכניסים חיים לכל חדר רחצה ואינכם חייבים להסתפק בגוונים מסורתיים ומשעממים. הארונות משמשים גם בסיס מעולה להוספת מדבקות דקורטיביות מיוחדות שמוסיפות ועניין מעוצב לארונות והופכות כל חדר לגלריה ביתית. יחד עם תוספת של עציצים או אבזור מעניין וטקסטילים כמו וילון אמבטיה או מגבות או וילונות אתם יכולים לשדרג את מראה חדר הרחצה שלכם בקלות ובתקציב נוח מאוד.