מבריק, מט? תלוי?

מבריק, מט? תלוי?

בכל חדר רחצה יש צורך בכמה פריטים הכרחיים כדי שימלאו את תפקידם הבסיסי. החופש לבחור אותם גדול מאשר חשבנו בעבר, גם במקרה של אחסון. בחירת הארונות לחדר האמבטיה שלכם היא תענוג עיצובי גמיש למדי. תענוג עיצובי – משום שהעיצובים שמוצעים היום לקהל בשלל חומרים וצבעים מרתקים ופוקחים עיניים לגבי האפשרויות. גמיש – משום שפתרונות האחסון, כשמם כן הם, נותנים מענה מדויק לכל צורך ולכל מגבלת מקום שאנחנו מכירים מחדרי האמבטיה הישראליים.

בחלק מהם אין מספיק מקום, בחלק אחר יש סדר עדיפויות שמציב בראש את האמבטיה הגדולה ולא את אחסון הפריטים הנלווים, ובחלק אחר פשוט לא נשאר כמעט תקציב לאבזר. בכל מקרה, ארונות אחסון הם הכרח שמחייב לבחור נכון ונבון כדי שימלאו את תפקידם מבלי ליצור בעיית מקום ועומס.

אילו ארונות עומדים לרשותנו?

אצל כל יצרן ארונות ופריטים לחדר האמבטיה תמצאו גם ארונות ושידות שמותאמים לטעם של הקהל כיום. הם עוני גם על הדרישות הגבוהות בענייני עיצוב אבל גם מצליחים להציע אחסון יעיל וחסכוני שעושה שימוש נכון במרחב ולא מעמיס עליו סתם. תוכלו למצוא ארונות אמבטיה בעיצוב מבריק, או עיצוב מט, ארונות עומדים או ארונות תלויים. גם הצבעים מתפרסים על פני קשת רחבה של מבריקים, לעומת הקשת הסולידית והמצומצמת של צבעי המט.

כל צבע והאופי שהוא מתאים לו, כל צבע והקצב שהוא מכניס להתנהלות בחדר הרחצה. מט מעיק לחדר מראה יוקרתי ואלגנטי יותר, צבעים מבריקים, תוססים וססגוניים מכניסים חיים ושמחה. גם אם יש לכם תקציב מצומצם וצרכים מועטים ובסיסיים, מומלץ לבדוק את המגוון הגדול ביותר של גדלים ודגמים, משום שתופתעו לגלות אילו רעיונות לאחסון תוכלו לקבל ולשדרג מאוד את חדר הרחצה הבסיסי שלכם.

נצלו כל חלל פנוי להתאמת ארון אחסון

אם הגעתם לאולם התצוגה וראיתם את כל המבחר שעומד לרשותכם, נשאלת כעת השאלה היא כיצד לבחור ביניהם. לשם כך יש לבדוק את ההבדלים בין התכונות והמאפיינים ולהתאים אותם לחדר הרחצה הפרטי שלכם, על פי הצרכים והמגבלות ולא רק על פי מה שנראה יפה באולם התצוגה. ראשית, יש למדוד היטב את חדר הרחצה ואת החללים הריקים והמתאימים לארונות, במחשבה על כל חלל פנוי שיכול לשמש לאחסון אם רק תמצאו לו ארון מתאים.

תתפלאו לגלות שגם בחלל קטנצ'יק מתחת לכיור תוכלו לתלות ארון בגודל קטן שיוכל לשמש אתכם היטב הודות לגמישות בעיצוב היצירתי. הסתכלו היטב בחלל החדר וסמנו לעצמכם את כל המקומות שבהם הייתם שמחים להניח ארון ובואו עם המידות לאולם התצוגה. במקרים רבים תגלו שגם אם אינכם יכולים להניח ארון על הרצפה עם רגליים יציבות, עדיין תוכלו להתאים לחלל זה ארון אחסון תלוי בתצורות שונות. זהו היתרון של עיצוב יצירתי שכזה, שמנצל היטב את כל משבצת פנויה כדי לעזור לכם לאחסן היטב. במקומות שבהם אתם יכולים להניח את ארון האמבטיה וחשוב לכם לנצל את המשבצת לכל אורכה, מהרצפה ועד לגובה רב, אפשר להתאים ארון שעומד על רגליים יציבות והוא גבוה ככל האפשר. הוא פשוט ייתן לכם חלל אחסון גדול אבל ארוך וצר.

ארון אמבטיה תלוי מול ארון אמבטיה עומד

הבחירה בין ארון תלוי לארון עומד נעשית על פי כמה פרמטרים. לכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות בכל חדר, ואתם צריכים לבדוק מה משרת אתכם טוב יותר:

  • ניצול חללים יעיל יותר – השיקול היכן להעמיד או לתלות ארון מבוסס על המקום הפנוי שיש לכם, כאשר במקרים רבים הקירות הם המקום הפנוי היחיד שעליו אפשר לתלות ארון. שם תוכלו להחליט אם הארון יהיה משולב עם כיור הרחצה או בנפרד ממנו, או נוסף עליו. הרגליים מקילות על הניקוי מתחת לארון.
  • שילוב ארונית עם כיור – השילוב המוצלח והיצירתי ביותר שגם מנצל חלל בצורה יעילה הוא שידה עם מגירות או מדפים או שניהם, מתחת לכיור. את הכיור תוכלו להשקיע בארונית או להניח מעליה, וליצור מראה אלגנטי מאוד.
  • ארון תלוי יכול להיות גם מעל הכיור או מעל האסלה, או לנצל אפילו חלל פנוי מעל החלון או הדלת. היתרון של התלייה משחרר אתכם מהבעיה של רצפה לא פנויה.
  • ארונות שבאים בגדלים שונים יכולים להידחק בפינה שבין המקלחון לכיור או לאסלה ולנצל היטב את אורך הקיר, ואותם אפשר לתלות או להניח על הרצפה.

טופס הזמנה

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

סל הקניות שלך ריק כרגע.

חזור לחנות