אחסון נכון ומעוצב באמבטיה

אחסון נכון ומעוצב באמבטיה

ניתן למצוא הרבה פתרונות פונקציונליים, כאשר מדובר על ארונות אמבטיה. אין צורך למצוא את היקרים ביותר, היות וישנם מבצעים שונים בחנויות לעיצוב הבית וליצרניות המטבחים. באולמות התצוגה של מטבחים, תוכלו גם למצוא ארונות אמבטיה אשר יתאימו לכם מבחינת תאי האחסון, החומרים והעיצוב. כדאי למצוא ארונות אמבטיה העשויים מפורניר ועץ סנדוויץ', מה שיעניק לכם את האפשרות שהארונות לא ייספגו את הלחות והמים הנמצאים בחדר האמבט. יש למצוא ארונות אמבטיה שעמידים בפגעי הזמן ולכן, ניתן בהחלט למצוא ארונות אמבטיה איכותיים שיענו על דרישותיכם. יש לקחת את המידות המדויקות, או להסתמך על בעל מקצוע כמו נגר שיבצע את העבודה כתקנה וכן, ייקח את המידות המדויקות, בכדי שלא תהיה טעות בבניית הארונות לחדר האמבט.

איזה ארונות אמבטיה יתאימו לחללים הקטנים יותר?

בהרבה דירות, יש חללים קטנים בחדר האמבט ולכן, יש להתאים ארונות אמבטיה לחללים הללו. בדרך כלל, ארון אמבטיה מעוצב ושיהיה מובנה מתחת לכיור, יגרום לכך שהחלל בחדר האמבטיה יהיה מנוצל. אם תעצבו באמצעות הזמנה מיוחדת את ארונות אמבטיה, דבר זה, יגרום למחיר היקר שלהם. אם מצאתם ארונות אמבטיה מוכנים ומעוצבים על פי טעמכם, כדאי כי תרכשו אותם, במיוחד אם הם במבצע. המון רשתות של מוצרי בית ועיצוב פנים, יוצאות במבצעים חסרי תקדים ותוכלו לנצל זאת לטובתכם. התחרות בענף הריהוט היא גדולה ולכן, כדאי אולי מעט לכתת רגליים, אך למצוא ארונות אמבטיה מעוצבים במחיר שיהיה משתלם לכם.  כדאי לכם לבדוק כמה שיותר אולמות תצוגה המציעים ארונות אמבטיה, כי כך יהיה לכם מושג רחב יותר על סוג הארונות הקיימים בשוק.

עיצוב חדר האמבט ​בסגנון שלכם

ארונות אמבטיה הם הדבר המרשים הראשון שרואים בכל חדר אמבט. חשוב כי העיצוב הכללי בחדר האמבט, יתאים לארונות אלה, כמו למשל אם אתם מתכננים חדר אמבט בסגנון כפרי, יש להתאים את הארונות לעיצוב של הקרמיקה וחיפוי הקירות וכן, לבחור ארונות אמבטיה בסגנון כפרי מעץ מלא ופיתוחים אמנותיים. גם הפרזול חייב להיות בהתאם, הכיור והברזים, יהיו מברונזה בסגנון כפרי ומיוחד. מי שיש לו חדר אמבט רחב וגדול יותר, יוכל לבחור ארונות אמבטיה גדולים ויוקרתיים יותר ולתת יותר דרור בעיצוב חדר האמבט.  יש לבדוק ארון אמבט, עם חללים גדולים יותר לאחסון של מוצרים שונים הקשורים לשימוש יום יומי בחדר האמבט כמו: מגבות, מוצרי טואלטיקה כמו סבונים, בשמים, קצף גילוח ועוד.

הגיע הזמן להחליף את ארון האמבטיה

במשך השנים, ארונות האמבטיה שלנו מתבלים והאופנה של ארונות אלה, אינה מתאימה לאופנה העכשווית. אנו בני האדם, אוהבים שינויים וחידוש של הבית והעיצוב הפנימי שלו, זו הסיבה שלאחר כמה שנים טובות, מן הסתם, נרצה לשפץ את חדר האמבט ולרכוש עבורו עיצוב ארונות אמבטיה. ארונות תלויים בחדר האמבט, הם נדרשים יותר גם בגלל מקומות האחסון וגם בגלל ניצול החללים הקטנים בחדר זה. גם מראה מתאימה וגדולה, תיצור רושם של חלל גדול יותר. התאורה בנראה חשובה, היות והיא מקנה יוקרה וכן, ניתן לראות טוב יותר באמצעות תאורה מתאימה ומעוצבת. כדאי להגיע ליצרניות הידועות יותר על מנת לרכוש ארונות לאמבט שיתאימו לכם, תהיה לכם אחריות ושם ומוניטין של יצרנית שלבטח ארונות האמבט שהיא מייצרת הם חזקים ועמידים למשל שנים רבות. ישנם רעיונות שונים במגזינים לעיצוב הבית שאם תעלעלו בהם, תוכלו למצוא מגוון של רעיונות וטיפים לבחירה של ארונות אמבטיה מעוצבים, כך תדעו מה היום באופנה ומה יתאים לכם.

טופס הזמנה

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

סל הקניות שלך ריק כרגע.

חזור לחנות