חדר אמבטיה

חדר אמבטיה

הקווים הישרים והפשוטים יחד עם שילוב של צבעים, לפעמים עזים יחד עם קרמיקות תלת ממדיות, מביאות את המשתמש לתחושת נוחות גבוהה בבואו להשתמש בחדר האמבטיה.
חדר אמבטיה מסמל כיף, וחייב לתת תחושה של עונג מרגע הכניסה אליו, הוא צריך לשדר יופי ונוחות ולתת למשתמש שהוא נכנס למקום שנעים להיות בו.

אינספור אפשריות להתאמה אישית בחדר אמבטיה

אין דבר נעים יותר מאשר לחזור הביתה בסופו של יום ארוך, להיכנס למקלחת נעימה ולצאת רעננים ורגועים. כדי שלחוויה הזו יהיה את האפקט הטוב ביותר, חשוב בחדר האמבטיה יהיה מעוצב בצורה שתשרה עלינו רוגע ושלווה. תחום עיצוב הבית מתפתח כל שנה וכיום יש אינספור אפשרויות לעצב גם את חדר אמבטיה.
כאשר מתחילים בעיצוב חדר אמבטיה או חדר שירותים, חשוב תחילה לבחור בחומרים שאינם מפתחים עובש, שכן נוצרת בחדר זה לחות רבה בזמן המקלחות שגורמת להיווצרות של עובש ונבגים שעלולים להזיק לבריאות ולכן זה חיוני להשתמש בחומרים איכותיים שימנעו את הבעיה הזו.
לאחר שווידאתם שהחברה שתספק לכם את חומרי השיפוץ והעיצוב אכן עובדת עם חומרים איכותיים, תוכלו להתחיל ולעצב את חדר האמבטיה.

הדברים המרכזיים שיש לעצב בחדר הנפלא הזה כוללים:

  1. אריחים – תוכלו לבחור בין מגוון גדול של אריחים מחומרים כמו פורצלן וקרמיקה בכל צבע שניתן לדמיין וכל בגדלים שונים לפי טעמכם. תוכלו לבחור אם לצפות את כל הקיר באריחים או רק חלק ממנו וכן אם לצפות גם את הרצפה באריחים זהים או שונים. רבים בוחרים בצבעים בהירים ומרגיעים לאריחים של חדר האמבטיה, כמו גווני ים בהירים, משחקים עם צבעים לבנים וכל צבע שמשרה עליכם תחושת רוגע.
  2. אמבטיה או מקלחון – ההתלבטות בין אמבטיה למקלחון יכולה להיפתר בקלות בהתאם לגודל של חדר אמבטיה. אם אין לכן די מקום בחדר זה, מומלץ להתקין מקלחון נפתח שניתן לבחור בו בין סוגים שונים של זכוכית בגימורים שונים וכן בין סוגי פתיחה ומיקומים של הדלת. אם יש לכם די מקום ואתם אוהבים אמבטיות קצף מרגיעות, תוכלו להתקין אמבטיה גדולה בה תוכלו לטבול ברוגע בסוף היום.
  3. ארונות – כיום יש מגוון גדול של חומרים איכותיים מהם תוכלו להרכיב את הארונות שירות בחדרי השירותים והאמבטיה מבלי לחשוש שהם יפתחו עובש או ייהרסו עם הזמן. תוכלו לבחור גם במגוון של צבעים רכים או עזים, עם צורות או חלקים וכמובן סוגי ידיות שיתאימו לטעם האישי שלכם ושל בני ביתכם.

טאצ' אחרון בחדר האמבטיה

לאחר שתסיימו לעצב ולבחור את שלושת הדברים המרכזיים שציינו לעיל, תוכלו להתחיל ולבחור אלמנטים עיצוביים אחרים כמו מתלים שונים, גופי תאורה, מראות וכל דבר שישתלב בעיצוב החדש של חדר אמבטיה שלכם. תכננו את חדר השירותים והאמבטיה עם המומחים שיעזרו לכם לבחור את החומרים, צורת הארונות וכל פרט אחר שיהפוך חדר אמבטיה הזה לנעים לשהייה וכמקום להירגע בו בסוף היום.

לפיכך רבים משקיעים כסף רב ובוחרים תמיד את המוצרים הטובים ביותר לחדרי האמבטיה שלהם.
ארונות אמבטיה מציעה את הפתרונות הטובים ביותר לחדרי האמבטיה המודרניים עם שילוב של ארונות אמבטיה תלויים במגוון רחב של צבעים ובאיכות מוצר הטובה בעולם.

טופס הזמנה

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

סל הקניות שלך ריק כרגע.

חזור לחנות