5 טיפים לעיצוב חדרי אמבטיה

5 טיפים לעיצוב חדרי אמבטיה

5 טיפים לעיצוב חדרי אמבטיה

מה עושים כשרוצים לעצב חדר אמבטיה ויש לנו אילוצים כמו כלים סניטריים שאי אפשר להתעלם מהם? מנסים לעשות את המיטב עם מה שיש וממקסמים את הפוטנציאל שלו. להלן חמישה טיפים לעיצוב חדרי אמבטיה שמתאימים לכל תקציב ולכל סגנון חיים. רוח הטיפים היא – פשוט הרשו לעצמכם משהו חדש ותראו איך הכל משתנה לטובה.

כלים סניטריים

אנחנו כבר יודעים מה צריך להיות בחדר רחצה אבל לא בטוח שחייבים להישאר עם אותו עיצוב מסורתי. בחרו אותם שונים ומיוחדים הפעם והרשו לעצמכם לנסות משהו חדש לגמרי ממה שאתם מכירים בדרך כלל. לא מדובר בהכרח באסלה יקרה במיוחד או בעלת מבנה שיחייב אתכם לשבור קירות, אבל יש כל כך הרבה דגמים בעיצוב מיוחד ומקורי, שמשנים לגמרי את האווירה בחדר מבלי להתאמץ, אז למה לא?

חיפויים וצבעים

חיפוי הקירות לא חייב להיות משעמם או יקר. אפשר לחפות קירות גם בחומרים יחסית זולים וזמינים לכל אחד, והמראה יהיה שונה מהרגיל ומהמקובל. אפשר לבחור צבעים בעלי מרקם ייחודי כמו מלט ובטוח או בדים ואפשר לבחור חיפוי כמו זכוכית או קרמיקה או חומרים אחרים כמו שיש, אם זה מתאים לתקציב שלכם. זה כולל גם רצפה, כמובן, שצריכה להתאים למסגור הזה של הקירות. זה מרשים כל כך בגלל הגודל והשטח כך שאתם יכולים אחר כך להתאים לזה כל דבר מכלים סניטריים ועד ארונות אמבטיה.

זכוכית היא חומר מופלא

זכוכית היא חומר מופלא שנותן מראה יוקרתי לכל מקום שבו משבצים אותו. חשבו על זכוכית מלוטשת כאמבטיון או מקלחון מעוצב ואלגנטי, או כחיפוי צבעוני על הקירות או חלונות גדולים ויפהפיים שצופים לנוף אבל מסתירים מה שצריכים להסתיר, על מראות בגודל גוף או חצי גוף או על מדפים יפים מעל הכיור. זכוכית יכולה להיות החומר שממנו עשויה היוקרה של חדר האמבטיה שלכם ויש אין ספור אפשרויות שבהן אתם יכולים לשלב אותה: מחוסמת, מוזרקת חול, מלוטשת או חלקה, עמומה או שקופה, מט או מבריק. יש מספיק מקומות שאפשר לשלב בהן זכוכית ולעצב את חדר הרחצה.

ארונות אמבטיה בדגמים שונים

יש דברים שאי אפשר להתפשר עליהם בחדר הרחצה ויש אלמנטים שאפשר לשחק אתם כמה שרוצים וליצור מראה מרהיב ופונקציונלי מאוד. כאלה הם ארונות אמבטיה מעוצבים, שאפשר להכניס ולהציב לפי מבנה חדר הרחצה והגודל שלו. החוכמה בעיצוב הנכון של חללי אחסון היא להתאים אותם לאילוצים ולמצוא את הארון הנכון לכל מקום. יש היום מגוון גדול של ארונות ושידות שאפשר להניח או לתלות, להצמיד לקיר או לסתום חלל קטן בפינה כלשהי וליצור חלל אחסון גאוני רק בזכות המיקום שלו. לכל אלה יש מקום אם יודעים לבחור בארון שיכול לשמש אותנו בצורה נוחה וגם ליצור מוקד עיצובי מעניין לעין.

אבזור איכותי

אבזור יכול להיות הכל מעציץ של שרך אקזוטי ועד מגבות רקומות ועבות של יצרן בוטיק. לא צריך ליצור גודש בעין אלא לבחור פריטים מעולים שעושים חשק להשתמש בהם, כמו כלים מיוחדים למוצרי הטואלטיקה כך שיהיו אחידים וישוו לחדר הרחצה מראה מסוים, כפרי, אורבני, וינטג'י או עתיק. אלה הפרטים הקטנים שעושים את העיצוב וכדאי להשקיע בהם.

טופס הזמנה

מלא את הטופס למטה והצוות שלנו ישמח לסייע לך

סל הקניות שלך ריק כרגע.

חזור לחנות